Gaziantep karo döşemeci Ömer YÜCEL usta 2006  yılında Gaziantep’de kuruldu. 2006 yılından beri Gaziantep il sınırlarında faliyet göstermektedir. Banyo, mutfak, iç ve dış mekan Karo, Fayans ve Granit döşeme  ile ilgili her türlü detayı özel işçiliği montaj ekibi ile siz özel müşterilerimizin her zaman yanında olmuştur.

Firmamız güven, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Fayans Döşeme

Banyo dizaynları söz konusu olduğunda fayans seçimini yaparken yalnızca desen ve şekle dikkat etmek yeterli olur mu sizce? Bize göre bu sorunun cevabı hayır, tabii ki yeterli olmaz, çünkü zemin ve duvarların görünümünü oluşturan şey yalnızca fayansların şekli ve desenleri değil. Banyo gibi yaşam alanları yalnızca mermerden, taştan ya da betondan ibaret olmuyorlar; banyonun ana karakterini genellikle duvar ve zemini kaplayan fayanslar belirliyor. Fayansların nasıl döşendiği, birbirlerine nasıl bağlandıkları da banyoların estetik tarzlarını oluşturmada büyük bir önem taşıyor. Modern fayans döşeme modelleri ise yaratıcı kombinasyonlar ve yenilikçi uygulamalarla bir hayli geniş bir yelpazeye sahip.

Granit Döşeme

Mermer, yumuşak ve uzun ömürlü bir maddedir. Yüzyıllar boyunca gösterdikleri değişimle son halini alan mermerler, magmanın yer yüzüne çıkması ile uğradığı kimyasal reaksiyonların ürünüdür. Çok farklı kullanım alanları vardır. İç mekan veya dış mekanlarda dekoratif olarak kullanılan ve kullanılan alanın mimarisini canlandıran mermerlerin uzun ömürlü kullanım imkanı vardır. Kaplama yapılırken uzun yıllar kullanılacağı göz önünde tutulması oldukça önemlidir. Daha sonraki kullanım yılları içerisinde kırılma, çürüme, çatlama, dökülme gibi durumlar olmaması gerekir.

Gaziantep karo döşemeci Ömer YÜCEL usta
Bizimle iletişime geçmek için hemen tıklayın..